Piim, mahlad ja taimejoogid

  • ASEPTILISEKS TÄITMISEKS VAJALIKE LIINIDE EELISED
  • ASEPTILISE TÄITMISE LIIDER
  • MISTAHES TURUL LEITAV KAANE VÕI KAELA TÜÜP
  • KOTTIDE TÄITMINE 3 KUNI 1000 l JA ENAM
  • MAKSIMAALNE TOOTMISPAINDLIKKUS
  • PARIM TURUL ESITLETUD TEHNOLOOGIA
  • KÕRGKVALITEETSED MATERJALID JA KOMPONENDID

LIINI SEADMED JA KOMPLEKTEERIMINE

Täitjate universaalsus seisneb selles, et nad suudavad villida erinevat tüüpi kaantega kottidesse mahuga 3, 5, 10, 20, 200 ja 1.000 liitrit.
Täitjad on varustatud erinevate täitesüsteemidega (kuluarvestiga või kaalu põhjal) ning võivad töötada mistahes tüüpi kaane ja kaelaga, mida võib turul leida.

Kaante/kaelade steriliseerimist tehakse auruga, steriilõhuga või keemiliste desinfitseerivate vahenditega (agentidega).
Täitjaid võib ühendada erinevat tüüpi aseptiliste sterilisaatoritega: toru-torus, kraap-, plaatsterilisaatoritega, flash kuuleritega ja raadiosagedussterilisaatoritega.

Täitjaid võib ühendada ka automaatsete pappkarpide vormijatega ja muu liini komplekteeriva seadmestikuga.

INTUITIVE RELATIONSHIP INDUSTRIAL SUPERVISION (IRIS)

Seadmetes juhitakse kogu tootmisprotsessi uue süsteemi INTUITIVE RELATIONSHIP INDUSTRIAL SUPERVISION (IRIS) abil, millesse kuulub puuteekraaniga tööstusarvuti ja programmeeritav juhtimiskontroller.

Protsessi kõiki füüsilisi parameetreid kontrollitakse ja juhitakse andurite ja elektrooniliste seadmete abil, mis edastavad andmed programmeeritavale juhtimiskontrollerile ja IRIS´ele.
Spetsiaalne aseptiliste seadmete tarvis väljatöötatud tarkvara teostab toiduaine steriilsuse/aseptiliste tingimuste kontrolli vastavalt töödeldava toiduaine spetsiifilistele parameetritele.

Liini iga komponent on pideva kontrolli all ning süsteem võib saata diagnostika vahetult müügijärgse teeninduse kontorisse mistahes liiki probleemide ennetamiseks.

Tõelise Industria 4.0 võrgu loomise eesmärgil võib masinad ühendada tarnijate ja vedajate infosüsteemidega.

TEHNILINE JA MEHHAANILINE HOOLDUS

Firma pakub ka personali kohapealset koolitust selleks, et masinate ja paigaldatud seadmete kasutus oleks ohutu ja autonoomne. Müügijärgse teeninduse hoolikalt korraldatud kontor on seadmete soetamise järgselt pidevas kontaktis klientidega.

Tehnikud läbivad pidevalt koolitusi, hoolduseks sekkuvad kliendi seadmetesse ja liinidesse. Olles pidevas kontaktis keskkontoriga, vahetavad tehnikud vigastatud varuosi või teostavad vajalikke hooldustöid. Tehnilise hoolduse järgselt käivitavad tehnikud seadmestiku selle funktsionaalsuse ja töökindluse kontrolliks. Sellega tagatakse pika aja vältel nii seadmestiku efektiivsus, kui ka selle stabiilsus.

KVALITEET JA EFEKTIIVSUS

Firma asutas efektiivse ja punktuaalse ettevõtte varuosade kiireks saatmiseks.

Varuosade osakond töötleb klientide päringuid ning koostöös müügijärgse teenindamise osakonnaga arutab läbi ja teostab tehnilise teenindamise korraldamisega seotud programmi.
Nimetatud protseduur on vajalik seadmestiku tootmistsüklite õigeaegseks planeerimiseks ja juhtimiseks. Kõik varuosad on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest ning enne nende saatmist kontrollitakse hoolikalt üle.

Tänu sellele, et keskkontori juures asub seadmestatud ja elektroonilise süsteemi abil juhitav ladu “STAR Pegaso 5000”, on suurem osa varuosadest pea alati olemas ja valmis saatmiseks lühiaja jooksul.

Võtke meiega ühendust: nbconsulting@mail.ee

Võta meiega ühendust